عملیات ساخت خط تولید ورق و کارتن دورود آغاز می‌شود

نویسنده: محمد

در تاریخ: ۲۳/دی/۱۴۰۱

ورق و کارتن دورود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان گفت: عملیات ساخت خط تولید ورق و کارتن دورود آغاز می‌شود.

سیروس ابراهیمی در حاشیه دیدار با معاون اجرایی هلدینگ گلرنگ دیدار و توافق در خصوص ایجاد شهرک صنعتی مرتبط با صنایع غذایی در دورود در جمع خبرنگاران، اظه ار کرد: عملیات ساخت خط تولید ورق و کارتن به‌عنوان ملزومات اصلی بسته‌بندی در صنایع غذایی، در سوله‌ای به مساحت ۵۰ هزار مترمربع توسط هلدینگ محصولات بهداشتی و غذایی گلرنگ  آغاز خواهد شد.
وی آغاز ساخت این پروژه را دهه فجر پیش رو عنوان کرد و افزود: برای تکمیل این پروژه ۲ هزار میلیارد تومان هزینه خواهد شد که در نهایت برای ۵۰۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد می‌کند.
معاون استاندار لرستان خاطرنشان کرد: طبق توافقات انجام شده این پروژه نهایتاً ظرف ۲ سال به بهره‌برداری خواهد رسید که در این مدت فرصت اشتغال فصلی برای نیروهای بومی ایجاد می‌شود.
ابراهیمی همچنین از توافق با این هلدینگ برای راه‌اندازی شهرک صنعتی مواد غذایی و صنایع مرتبط در زمینی به ابعاد ۱۳۶ هکتار در شهرستان دورود خبر داد و گفت: این شهرک صنعتی به‌صورت خصوصی بوده و صنایع مکمل مواد غذایی نیز در آن ایجاد می‌شوند.
علیرضا منتصر معاون اجرایی و نماینده هیأت مدیره هلدینگ گلرنگ نیز در حاشیه این دیدار گفت: هماهنگی‌ها و اعتبارات لازم برای شروع کار پروژه خط تولید کارتن و مقوا مهیا شده است.
وی عنوان کرد: خوشبختانه توافقات لازم انجام شده و برای شروع کار در دهه فجر امسال مشکلی نداریم.
معاون اجرایی و نماینده هیأت مدیره هلدینگ گلرنگ خاطرنشان کرد: به موازات ایجاد این خط تولید ایجاد شهرک صنعتی ۱۳۶ هکتاری در دستور کار هلدینگ قرار خواهد گرفت.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پست های مرتبط