Toscotec یک دستگاه کاغذ بسته بندی کامل را در UNIPAKHELLAS در یونان راه اندازی می کند

نویسنده: محمد

در تاریخ: ۲۰/تیر/۱۴۰۲

UNIPAKHELLAS Central (UHC) ، یکی از اعضای گروه INDEVCO، یک ماشین کاغذ را راه اندازی کرده است که توسط Toscote c به عنوان تامین کننده اصلی ماشین آلات در کارخانه Pelasgia خود در یونان تحویل داده شده است

خط جدید (PM5) در حال تولید لاینرهای تست با کیفیت بالا و گریدهای فلوتینگ برای بازارهای یونان و بین‌المللی است.

PM5 دارای عرض ۳۰۰۰ میلی متر، حداکثر سرعت عملیاتی ۸۰۰ متر در دقیقه است و کاغذ فلوتینگ در محدوده ۹۰ تا ۲۰۰ گرم در متر را با استفاده از ۱۰۰٪ الیاف زباله تولید می کند.

عماد عیسی الخوری، معاون اجرایی کاغذسازی INDEVCO ، می‌گوید: «این کار تیمی عالی بین INDEVCO، Toscotec و سایر همکاران اروپایی در طول همه‌گیری برای دستیابی به نتایج موفقیت‌آمیز و آینده‌ای امیدوارکننده برای UNIPAKHELLAS بود.»

فرانچسکو پوسنتی، مدیر فنی کاغذ و مقوای Toscotec ، می گوید: «تکمیل موفقیت آمیز این پروژه یک رضایت بزرگ است. Toscotec خط جدید را از یک میدان سبز، از جمله طرح ساختمان، کارهای عمرانی و کل دستگاه کاغذ از هدباکس تا بازپیچ، کشف کرد.

در طول پروژه، زمانی که ما با چالش هایی از جمله بیماری همه گیر، مجوزهای محلی، نصب و راه اندازی و تجهیزات کمکی مواجه بودیم، همکاری عالی با UHC همه تفاوت را ایجاد کرد و ما موفق شدیم به طور موثر بر هر مشکلی با هم غلبه کنیم.

 

منبع

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پست های مرتبط