Toscotec خشک کن های استیل یانکی برای تولید کاغذ پایدار راه اندازی کرد

نویسنده: محمد

در تاریخ: ۲۲/تیر/۱۴۰۱

Toscotec، رهبر بازار جهانی Steel Yankee Dryers، TT Induction SYD را معرفی می‌کند ، پیشرفتی در کاهش کربن که فناوری خشک‌کن Yankee را به طور کامل بازتعریف می‌کند.

TT Induction SYD از القای الکتریکی به جای انرژی بخار برای خشک کردن الیاف کاغذ استفاده می کند و در نتیجه انتشار مستقیم گازهای گلخانه ای را به صفر می رساند .
در سال ۲۰۰۰، Toscotec پیشگام یک نوآوری تکنولوژیکی بزرگ بود، TT SYD ، اولین خشک کن Yankee که تماماً از فولاد ساخته شده بود.
Steel Yankees از آن زمان تاکنون از معادل چدن خود پیشی گرفته و به معیاری برای راندمان خشک کردن و ایمنی در صنعت کاغذ تبدیل شده است.
TT Induction SYD اکنون به دلیل توانایی آن در استفاده از انرژی پاک و کاهش انتشار کربن مستقیم مرتبط با فرآیند خشک کردن، تغییر دهنده بازی جدید در بافت است.
یک نوآوری مخرب برای ماشین های کاغذ تیشو TAD
با TT Induction SYD، سیستم‌های توزیع بخار داخلی و حذف بخار/میعانات گازی به طور کامل با یک سیستم القایی متشکل از سیم‌پیچ‌های استاتیک نصب شده در داخل پوسته و کنترل‌های الکتریکی و ابزار دقیق در خارج برای نگهداری و نظارت آسان جایگزین می‌شوند.
در نتیجه هندسه سیم پیچ دقیق، سیستم القایی یک اثر حرارتی بسیار سریع و دقیق را دقیقاً در مناطقی از پوسته که در آن مورد نیاز است ارائه می دهد، در حالی که از جریان های گردشی باقی مانده در مناطق دیگر جلوگیری می کند.
یانکی‌هایی که با بخار گرم می‌شوند از انرژی بخار استفاده می‌کنند که معمولاً با سوزاندن سوخت‌های فسیلی تولید می‌شود.
TT Induction SYD از انرژی الکتریکی استفاده می‌کند که می‌تواند از منابع انرژی تجدیدپذیر مشتق شود در حالی که همان نتیجه را ارائه می‌دهد، یعنی به طور یکنواخت پوسته Yankee را در تماس با الیاف کاغذ برای رسیدن به خشکی گرم می‌کند.
TT Induction SYD برای نصب بر روی کرپ خشک و همچنین خطوط بافتی از طریق هوا خشک کردن (TAD) مناسب است.
لوکا گلی، مدیر تحقیق و توسعه Toscotec ، می‌گوید: «پایداری ایده راهنمای طراحی TT Induction SYD است. به عنوان یک فناوری صنعتی اثبات شده، یک سیستم القایی مزایای متعددی را ارائه می دهد که در پر انرژی ترین بخش ماشین کاغذ تیشواستفاده شود.
کارایی این فناوری پیشرفته به طور چشمگیری ردپای کربن تولید کاغذ را کاهش می دهد. بر اساس تخصص ما در TT SYD گرمایش با بخار و سیستم های القایی، ما موفق به توسعه یک خشک کن فولادی کارآمدتر و پایدارتر یانکی شدیم.
کاهش قابل توجه کربن با بهره وری و کیفیت کاغذ بدون تغییر
به طور معمول، تقریبا نیمی از انتشار دی اکسید کربن تولید شده توسط یک ماشین کاغذ تیشو از عملکرد خشک کن یانکی منشاء می گیرد.
با استفاده از انرژی پاک، TT Induction SYD انتشار مستقیم صفر را به دست می آورد، در حالی که بهره وری را بدون تغییر حفظ می کند و مصرف انرژی را به دلیل راندمان بالاتر سیستم القایی کاهش می دهد .
با توجه به گرم شدن دقیق پوسته، مسائل مربوط به مشخصات رطوبت احتمالی مربوط به حذف ناهموار میعانات را نیز حذف می کند، در نتیجه بهبود یکنواختی رطوبت در هر دو جهت متقاطع (CD) و جهت ماشین (MD) را تضمین می کند.
حداکثر ایمنی، بهره برداری آسان تر و نگهداری
TT Induction SYD بدون هیچ گونه خطر الکتریکی، مکانیکی و تشعشعی برای اطمینان از حداکثر ایمنی طراحی شده است. علاوه بر ارائه عملیات ایمن، تمام مسائل مربوط به تعمیر و نگهداری یانکی های گرم شده با بخار، از جمله کنترل های اجباری و برنامه ریزی شده مخزن تحت فشار، تعمیر و نگهداری لوله های کاه میعانات گازی در برابر مسدود شدن احتمالی و سرهای ویژه برای ورودی و خروجی بخار و میعانات را نیز پاک می کند.
کل سیستم Yankee در نبود بخار ساده شده است: هدها، سطح داخلی بدون شیار، و سیستم کمکی بخار و میعانات به طور کامل ناپدید می شود، از جمله مولد بخار با نگهداری و کنترل های مربوطه و کنترل های ظریف برای کیفیت بخار.
TT Induction SYD به سادگی نیاز به تعمیر و نگهداری نسبتا آسان در سیستم القایی الکترومغناطیسی دارد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پست های مرتبط