Mondi کارخانه Duino بورگو را خریداری کرده و آن را به تولید کاغذ بسته بندی تبدیل می کند

نویسنده: محمد

در تاریخ: ۲۶/مرداد/۱۴۰۱

یک پروژه جدید مواد اولیه ورق کارتن بازیافتی در ایتالیا ظهور کرده است. Mondi کارخانه LWC Duino را خریداری خواهد کرد و در آینده ۴۲۰۰۰۰ تن درسال کاغذ بسته بندی بازیافتی در آنجا تولید خواهد کرد.

ظرفیت های بازیافتی بیشتری به بازار ایتالیا اضافه خواهد شد. Mondi کارخانه کاغذ Duino LWC تولیدکننده کاغذ ایتالیایی Burgo را در شمال ایتالیا خریداری و بازسازی خواهد کرد.
این دو شرکت با انتشار بیانیه‌ای اعلام کردند که قرارداد فروش قبلاً امضا شده است. قیمت خرید ۴۰ میلیون یورو اعلام شد.
این معامله قرار است در نیمه دوم سال جاری نهایی شود. بورگو تاکید کرد که کارخانه تولید کاغذ LWC را در طول سال ۲۰۲۳ ادامه خواهد داد و بورگو در این دوره مدیریت فروش و خدمات مشتری را بر عهده دارد.
Burgo در حال حاضر LWC را روی یک دستگاه (PM 3) در Duino با ظرفیت ۲۰۰۰۰۰ تن درسال تولید می کند.
موندی می گوید که قصد دارد این دستگاه را به تولید حدود ۴۲۰۰۰۰ تن در سال  تبدیل کند. حدود ۲۰۰ میلیون یورو در این پروژه سرمایه گذاری خواهد شد.
موندی گفت: “نزدیک به دو بندر مهم صادراتی، Duino در موقعیت ایده آلی برای تامین کارخانه های ورق کارتن این گروه در اروپای مرکزی و ترکیه و همچنین برای خدمت به بازار رو به رشد محلی ایتالیا قرار دارد.” موندی اضافه کرد که دستگاه کاغذ بسته بندی جدید یکپارچگی عقب مانده را در تجارت بسته بندی کارتن تقویت می کند.
علاوه بر کاغذ LWC، کارخانه Duino در حال حاضر خمیر ترمومکانیکی (TMP) را نیز در یک خط تولید می کند. دستگاه دوم، PM 2، در سال ۲۰۱۵ بیکار شد. تلاش ها برای احیای PM 2 با کمک یک سرمایه گذار و بازسازی آن برای تولید کوربورد در گذشته شکست خورد.
ظرفیت کاغذ های بسته بندی ایتالیا در دو سال ۳۱ درصد افزایش یافته است
این اقدام پس از اینکه یک میلیون تن ظرفیت جدید با بازسازی کارخانه‌های Mantua Pro-Gest و Verzuolo در SKG در چند سال گذشته به بازار اضافه شد،  آمار Assocarta نشان می دهد که بین سال های ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱، تولید کاغذ بسته بندی در این کشور با رشد ۳۱ درصدی به ۳.۲ میلیون تن در سال ۲۰۲۱ رسید.

نظرات

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

پست های مرتبط