Envoy Solutions شرکت پنسیلوانیا Paper & Supply را خریداری نمود

نویسنده: محمد

در تاریخ: ۱۹/آذر/۱۴۰۱

Envoy Solutions

Envoy Solutions اخیراً اعلام کرد که شرکت کاغذ پنسیلوانیا مستقر در اسکرانتون را خریداری کرده است

کاغذ پن که فعالیت ۱۰۰ ساله دارد. در این صنعت به عنوان یک توزیع کننده خدمات کامل، تخصصی لوازم تاسیسات، تجهیزات و ملزومات جان سان و راه حل های بسته بندی صنعتی شناخته می شود. این خرید به گسترش بیشتر ردپای Envoy Solutions در بازارهای پنسیلوانیا، نیویورک و نیوجرسی کمک می کند.
مارک ام. فیشر، مدیر عامل شرکت Envoy Solutions گفت: “ما از پیوستن Penn Paper به خانواده شرکت های Envoy Solutions هیجان زده ایم.” داگلاس فینک، خانواده‌اش و تیمش شرکت بزرگی ساخته‌اند که بر ارائه خدمات استثنایی به مشتریان و ایجاد یک فرهنگ قوی در میان کارکنان خود متمرکز است. سخت ترین چالش های خود را حل می کنند.”
شرکت کاغذ و تامین پنسیلوانیا، که به عنوان کاغذ پن نیز شناخته می‌شود، در سال ۱۹۲۲ تاسیس شد و یکی از قدیمی‌ترین کسب‌وکارها در کشورهای مشترک المنافع است که به طور مداوم توسط نوادگان مستقیم بنیانگذار هدایت می‌شود.
این شرکت که به صنعت، مراقبت های بهداشتی، آموزش، پردازش مواد غذایی، مدیریت ساختمان، مهمان نوازی و مشتریان دولتی خدمات می دهد، به فروشندگان آگاه خود و ارائه خدمات استثنایی به مشتریان افتخار می کند. Penn Paper و مشتریانش همچنان به محصولات و خدمات در سطح جهانی دسترسی خواهند داشت و در عین حال بخشی از یک پلت فرم ملی در حال رشد هستند.
داگلاس فینک، رئیس نسل سوم Penn Paper، گفت: در طول تاریخ خود، ما همیشه به دنبال راه‌های جدیدی برای برآورده کردن و فراتر از انتظارات مشتریان خود بوده‌ایم. “همراهی با Envoy Solutions به ما کمک می کند تا این کار را ادامه دهیم. پیوستن به Envoy Solutions، که معتقدم بهترین تیم و استراتژی صنعت ارائه شده را دارد، بهترین راه برای ارج نهادن و تداوم میراث یک صد ساله خانواده من است. به جامعه، کارمندان ما و بازار.”
Envoy Solutions مستقر در Glenview، یک توزیع کننده تخصصی و ارائه دهنده راه حل است که از طریق خانواده ای از توزیع کنندگان منطقه ای به بازار ایالات متحده خدمت می کند

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پست های مرتبط