۷۵۰ شرکت خارجی و داخلی در انتظار آغاز نمایشگاه نفت

نویسنده: محمد

در تاریخ: ۱۰/اردیبهشت/۱۴۰۳

مدیر بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت با اشاره به حضور ۲۵۰ شرکت خارجی در این دوره نمایشگاه، گفت: در این دوره نشست‌های B to B و پنل‌های تخصصی برای تبادل دانش و تجربه میان شرکت‌های ایرانی و خارجی طراحی شده است.

از وزارت نفت، «غلامرضا جمالی» افزود: استقبال شرکت‌های خارجی از نمایشگاه امسال به گونه‌ای است که پنج‌هزار متر مربع فضا برای جانمایی آنها درنظر گرفته شده است، در حالی که در دوره گذشته تنها فضایی ۲‌هزار متری برای شرکت‌های خارجی در نظر گرفته شده بود.

وی ادامه‌داد: شرکت‌هایی از روسیه، چین، فرانسه،‌ آلمان، ژاپن، کانادا، ایتالیا، ترکیه،‌ بلاروس،‌ هندوستان، اتریش و آرژانتین حضوری فعال در این نمایشگاه خواهند داشت.

در بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت ایران بیش از یک‌هزار و ۷۵۰ شرکت ایرانی و خارجی در بخش‌های مختلف از جمله شرکت‌های بالادست نفت و گاز، اکتشاف و تولید، سازندگان داخلی، صنایع میان‌دستی و پایین‌دستی گاز، پالایش و پتروشیمی و شرکت‌های دانش‌بنیان، پارک‌های فناوری، دانشگاه‌ها، استارت‌آپ‌ها و دیگر شرکت‌های مرتبط با صنعت نفت حضور دارند.

نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به‌عنوان اصلی‌ترین و مهم‌ترین رویداد نفتی ایران با حمایت و سیاست‌گذاری وزارت نفت، از سوی شرکت ملی نفت ایران برگزار می‌شود و شرکت‌های اصلی وزارت نفت (شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی گاز ایران، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران و شرکت ملی صنایع پتروشیمی)، شرکت‌های زیرمجموعه و تابعه آن‌ها و دست‌اندرکاران اصلی صنعت نفت، در آن حضور جدی و فعال دارند.

این رویداد با شعار «صنعت نفت، جهش تولید، بهینه‌سازی فناورانه» روزهای ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت ملی نفت ایران به نشانی www.nioc.ir و سایت نمایشگاه صنعت نفت به نشانی www.iran-oilshow.ir مراجعه کنند.

منبع

نظرات

پست های مرتبط