۱۲ هزار تن کاغذ و مقوای احتکاری در بهارستان کشف شد

نویسنده: محمد

در تاریخ: ۲۹/آذر/۱۴۰۰

رئیس صنعت معدن و تجارت شهرستان بهارستان از کشف ۱۲ هزار تن کاغذ و مقوای وارداتی احتکاری به ارزش ۸۵۰ میلیارد ریال خبر داد.

علی‌اکبر حسینی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در بهارستان، با اشاره به کشف کالای احتکار شده دریکی از انبارهای این شهرستان اظهار داشت: بازرسین اداره صمت دریکی از انبارهای اجاره‌ای شهرستان بهارستان ۱۲ هزار تن رول کاغذ و مقوای وارداتی احتکار شده را کشف کردند.
وی با تأکید بر پایش انبارها و مراکز نگهداری کالاها در بهارستان افزود: ارزش کالای کاغذ و مقوا کشف شده در شهرستان ۸۵۰ میلیارد ریال برآورد شده است.
رئیس صنعت معدن و تجارت بهارستان با اشاره به اجرای طرح نظارتی بر بازار کاغذ تأکید کرد: با وجود افزایش قیمت کاغذهای چاپ و تحریر بازرسی از انبارها و واحدهای صنفی در بهارستان تشدید یافته است.
حسینی در ادامه تصریح کرد: مالکیت کالای احتکار و کشف شده با یک شرکت حقوقی بوده است که پرونده آن به تعزیرات حکومتی شهرستان ارسال شده است.
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت بهارستان در پایان خاطرنشان کرد: صاحبان کالاهای نگهداری شده در انبارها باید کالای خود را در سامانه انبارها ثبت و در زمان مناسب نسبت به توزیع آن اقدام کنند تا شاهد تلاطم بازار و گرانی کالا نسبت به عرضه و تقاضا نشویم‌.

نظرات

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

پست های مرتبط