کشف ۱۸۰ تن چوب جنگلی قاچاق در عباس‌آباد مازندران

نویسنده: محمد

در تاریخ: ۲۴/مهر/۱۴۰۲

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف ۱۸۰ تن چوب جنگلی قاچاق در مراکز خرید و فروش چوب و توقیف هفت دستگاه خودروی کامیون و نیسان در شهرستان عباس‌آباد خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ سید موسی حسینی در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان عباس‌آباد در پی کسب خبری مبنی بر برداشت غیرمجاز چوب از جنگل و فروش آن در مراکز خرید و فروش چوب، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی و انتظامی، ضمن کنترل و بررسی مراکز خرید و فروش چوب در سطح شهرستان عباس‌آباد، دو خودروی نیسان و پنج کامیون به همراه چوب‌آلات دپوشده جنگلی شناسایی و ضبط شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به دستگیری ۱۰ قاچاقچی چوب در این عملیات اعلام کرد: ماموران در بازرسی از مراکز خرید و فروش چوب، ۱۸۰ تن چوب جنگلی قاچاق که از جنگل‌های اطراف شهرستان به صورت غیرمجاز برداشت شده بود را کشف کردند.

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، حسینی در پایان ارزش چوب‌های کشف‌شده را با توجه به نظر کارشناسان بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال ذکر کرد و گفت: چوب‌های قاچاق کشف‌شده به اداره منابع طبیعی شهرستان تحویل داده شد و متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند

نظرات

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

پست های مرتبط