سوزانو گزارش‌های رسانه‌ها در مورد پیشنهاد تصاحب اینترنشنال پیپر را رد می‌کند

نویسنده: محمد

در تاریخ: ۲۲/اردیبهشت/۱۴۰۳

در بیانیه‌ای عمومی، گروه خمیر و کاغذ برزیل سوزانو گزارش‌هایی مبنی بر پیشنهاد خرید ادعایی خرید گروه کاغذی ایالات متحده بین‌المللی Paper (IP) که در مطبوعات مالی منتشر شده بود را رد کرد.

 

این بیانیه به مقاله ای اشاره می کند که رویترز منتشر کرده است و می گوید: «به گفته افراد آشنا، سوزانو به اینترنشنال پیپر مستقر در ایالات متحده مراجعه کرده است تا علاقه خود را به خرید تمام نقدی که تقریباً ۱۵ میلیارد دلار ارزش دارد، ابراز کند».

سوزانو در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که اگرچه به طور مداوم در حال تجزیه و تحلیل فرصت‌ها و سرمایه‌گذاری‌های بازار است، “هیچ سند رسمی یا جشنی از هیچ توافقی، الزام آور یا غیر آن، توسط سوزانو، یا هیچ تصمیم یا تصمیمی از سوی نهادهای مدیریتی آن در مورد پتانسیل وجود ندارد. عملیات گزارش شده توسط رسانه ها.

گزارش‌های رسانه‌ها همچنین حاکی از آن بود که سوزانو قبلاً به هیئت بین‌المللی اینترنشنال پیپر اعلام کرده بود که قصد دارد در آینده نزدیک پیشنهادی ۴۲ دلاری برای هر سهم را به صورت نقد ارسال کند.

این خبر اندکی پس از آن منتشر شد که اینترنشنال پیپر با تصاحب گروه بسته بندی بریتانیایی دی اس اسمیت، پیشی گرفتن از گروه کاغذ و بسته بندی موندی، موافقت کرد. مقالاتی در مطبوعات پیشنهاد کردند که پیشنهاد خرید سوزانو برای اینترنشنال Paper می تواند قرارداد IP/DS Smith را که قرار است تا پایان سال جاری بسته شود، مختل کند.

منبع

نظرات

پست های مرتبط