نمایشگاه پروپیپر ۲۰۲۴ | نمایشگاه تجارت صنعت کاغذ در دبی، امارات

نویسنده: محمد

در تاریخ: ۲۴/اردیبهشت/۱۴۰۳

این نمایشگاه راه حل های مهیج و نوآورانه را در صنایع کاغذ و صنایع وابسته به نمایش می گذارد.

ماشین‌آلات، دموها، در دسترس بودن محصولات در غرفه‌ها باعث می‌شود شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان راحت‌تر در مورد تجارت، شریک، بازار و سرمایه‌گذاری صحبت کنند تا از رشد تقاضای فزاینده برای محصولات کاغذی در منطقه خاورمیانه و آفریقا (MEA) استفاده کنند.

بازار کاغذ در شورای همکاری خلیج فارس …..

رشد ۳.۴ درصدی بازار محصولات کاغذی شورای همکاری خلیج فارس طی سال‌های ۲۰۲۳ تا ۲۰۲۸:
افزایش تقاضا برای راه‌حل‌های بسته‌بندی کاغذ و تیشو

پیش‌بینی می‌شود که بازار محصولات کاغذی GCC از سال ۲۰۲۳ تا ۲۰۲۸ به میزان قابل توجه ۳.۴ درصد رشد کند، که ناشی از افزایش تقاضا برای محصولات بسته‌بندی کاغذی و دستمال‌های بهداشتی است.
انتظار می رود این بازار که در سال ۲۰۲۲ به ۱۱.۲ میلیارد دلار رسید، رشد قابل توجهی را در سال های آینده تجربه کند.

افزایش تقاضا برای محصولات کاغذی در کشورهای شورای همکاری خلیج فارس، از جمله عربستان سعودی، امارات متحده عربی، کویت، قطر، بحرین و عمان به دلیل رشد اقتصادی، شهرنشینی و سبک زندگی در حال تکامل است. تحت تأثیر ممنوعیت پلاستیک یکبار مصرف، تمرکز جهانی بر پایداری و استفاده بیشتر از محصولات بازیافتی، صنعت کاغذ در منطقه دستخوش تحولات مهمی شده است.

صنعت محصولات کاغذی شامل موسساتی است که در زمینه تولید خمیر کاغذ، کاغذ و مقوا فعالیت می کنند. این شامل مواردی است که کاغذ و مقوای تولیدی را به محصولاتی مانند جعبه های کارتنی ، جعبه های مقوایی تاشو، کیسه های کاغذی،لیوان و بشقاب ها تبدیل می کنند.
بازیگران کلیدی در بازار کاغذ تخصصی، تولید کنندگان لیوان کاغذی، کارخانه های کاغذسازی، مبدل ها و صنایع وابسته به طور قابل توجهی در رشد بازار کاغذ در GCC نقش دارند.

برای کسانی که در نمایشگاه های تجاری صنعت کاغذ، نمایشگاه ماشین آلات کاغذ سازی یا نمایشگاه های آتی در دبی فعالیت دارند، Propaper Dubai 2024 یک رویداد ضروری است.
خواه به نمایشگاه تولیدکنندگان کارتن در امارات متحده عربی یا نمایشگاه چاپ و بسته بندی پیشرو در دبی علاقه مند باشید، این نمایشگاه بخش های متنوعی را در بخش کاغذ ارائه می دهد.
این چیزی بیش از یک نمایشگاه کاغذی است. این تلفیقی از فرصت ها، نوآوری ها و ارتباطات در دنیای پویای کاغذ و صنایع وابسته به آن است. به ما بپیوندید تا بخشی از تکامل در بازار کاغذ GCC و فراتر از آن باشید.

منبع

نظرات

پست های مرتبط