عرضه دلار رکورد زد

نویسنده: محمد

در تاریخ: ۲۹/آبان/۱۴۰۰

همراه با پیشروی قیمت دلار آزاد، عرضه هفتگی آن افزایش یافت و روی مقادیری قرار گرفت که از ابتدای سال ۱۴۰۰ بی‌سابقه بوده است.

به نقل از اکوایران، متوسط هفتگی قیمت دلار در کانال ۲۸ هزار تومان پیشروی کرد و روی مقادیری قرار گرفت که از ابتدای سال بی‌سابقه بود. قیمت دلار در هفته اخیر به ۲۸ هزار و ۳۳۵ تومان رسید. بر خلاف قیمت دلار آزاد قیمت هفتگی دلار سنا و متشکل افت کرد. قیمت دلار سنا روی ۲۷ هزار و ۱۴۲ تومان و قیمت دلار متشکل روی ۲۷ هزار و ۹ تومان ایستاد. در نتیجه این تغییرات شکاف بین قیمت دلار آزاد با قیمت دلار سنا و متشکل بزرگ شد.

1

قیمت یورو بر خلاف قیمت دلار حرکت کرد

قیمت یورو آزاد بر خلاف قیمت دلار در هفته اخیر افت کرد و روی ۳۲ هزار و ۲۸۹ تومان ایستاد. قیمت یورو سنا نیز تغییراتی منفی را به ثبت رساند و ۳۱ هزار و ۳۳۵ تومان گزارش می‌شد. تغییرات قیمت یورو متشکل محدود بود. قیمت یورو متشکل با رشد جزئی نسبت به هفته گذشته روی ۳۱ هزار و ۸۷ تومان ایستاد.

2

عرضه دلار رکورد زد

همراه با پیشروی قیمت دلار آزاد، عرضه هفتگی آن افزایش یافت و روی مقادیری قرار گرفت که از ابتدای سال جاری بی‌سابقه بود. عرضه دلار که در هفته گذشته روی ۵۶ میلیون و ۶۶۷ هزار قرار داشت در هفته اخیر به ۶۷ میلیون و ۶۴۰ هزار رسید.

3

بر خلاف دلار، عرضه یورو به طرز محسوسی در هفته اخیر کاهش یافت. عرضه یورو که در هفته گذشته روی ۱۱ میلیون و ۶۷۳ هزار قرار داشت در هفته اخیر ۴۸ درصد پایین آمد و روی ۶ میلیون و ۳۸ هزار قرار گرفت.

4

نظرات

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

پست های مرتبط