با یک سوم قیمت موجود در بازار ، دفترچه اقتصادی تولید و عرضه می کنیم

نویسنده: محمد

در تاریخ: ۲۹/شهریور/۱۴۰۲

دفترچه

به گزارش روابط عمومی امید نیک نژاد مدیر عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران ضمن بیان این مطلب افزود : با مشارکت یکی از درگاههای فروش اینترنتی و چاپخانه ان و با استفاده از کاغذ ایرانی از ابتدای شهریور ماه امسال ۳۸۰هزار جلد دفتر مشق ارزان قیمت ۶۰برگ و ۱۰۰ برگ تولید و به فروش رسیده و تا مهرماه برای رفع نیاز بخشی از جامعه هدف ادامه خواهد داشت که با اینکار بخشی از نیاز دانش آموزان کشور مرتفع خواهد شد.

مدیر عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران تولید دفترچه با کاغذ ایرانی را برگ زرین دیگری در آلبوم افتخارات این مجموعه دانست و افزود : بر اساس هماهنگی های بعمل آمده با ناشر و با تامبن کاغذ ایرانی ،طرح روی جلد دفترچه های تولیدی نیز نمادهای ملی و ایرانی است.

وی با اشاره به امکان خرید اینترنتی در طرح مذکور خاطر نشان ساخت : در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و دستیابی به خودکفایی کاغذ در کشور این شرکت موفق گردید سال گذشته ۷۰ درصد از نیاز کاغذ وزارت آموزش و پرورش برای کتب درسی ۱۴ میلیون دانش آموز ایرانی را تولید و امسال هم بیش از ۸۵درصد کاغذ کتاب های درسی از تولیدات این کارخانه خواهد بود.

نیک نژاد با اشاره به حمایت های دولت سیزدهم خصوصا رییس محترم جمهور و معاون اول ریاست جمهوری در تحقق شعار سال و تداوم تولید ،برنامه خودکفایی در تولید کاغذ را برنامه ای ملی و اثر گذار خواند و از امادگی همه جانبه صنایع کاغذ مازندران در تحقق این هدف خبر داد.

وی افزود :در ذیل برنامه های دولت مردمی در برداشتن بخشی از بار اقتصادی از دوش خانواده ها و حمایت و مساعدت بانک ملی بخشی از کاغذ مورد نیاز مناطق محروم بصورت رایگان تولید و تامین خواهدشد که در اینده در این زمینه اطلاع رسانی مفصل صورت خواهد گرفت.

نیک نژاد با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر امید افرینی در جامعه افزود ما از این پس زبان گویای دولت در انعکاس بخشی از دست اوردهای فرهنگی خصوصا در حوزه فرهنگ و نشر و کتاب بوده و این امر را وظیفه ملی و میهنی خود می دانیم

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پست های مرتبط