توزیع کاغذ ایرانی دیبای شوشتر آغاز شد

نویسنده: محمد

در تاریخ: ۲۵/شهریور/۱۴۰۲

دیبای شوشتر

براساس اعلام صنایع خمیر و کاغذ دیبای شوشتر روند توزیع محولات تولیدی این واحد آغاز شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، براساس اطلاعات مندرج در پایگاه اطلاع‌رسانی صنایع خمیر و کاغذ دیبای شوشتر، این مجموعه یکی از معدود تولیدکنندگان کاغذ ۱۰۰ درصد طبیعی و قابل بازگشت به طبیعت در دنیا است که محصولاتی مانند کاغذ سفید، کاغذ کرافت، کاغذ چاپ و تحریر و خمیر کاغذ را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌کند. این کارخانه محصول کاغذ خود را با استفاده از الیاف نیشکر (باگاس) و بدون نیاز به قطع درختان تولید می‌کند و از این نظر یکی از پیشگامان صنعت دوستدار محیط زیست در جهان است.

ناشران متقاضی دریافت این کاغذ می‌توانند با مراجعه به سامانه توزیع کاغذ به نشانی paperds.ir در بخش پیش ‌ثبت‌نام کاغذ ایرانی، با انتخاب گزینه دیبای شوشتر، درخواست خود را ثبت کنند.

هر بند کاغذ دیبای شوشتر ۱۰۰ در ۷۰ با گرماژ ۷۰ گرم که پیش از این قیمت آن یک میلیون و ۴۷ هزار تومان اعلام شده بود، اکنون با کاهش قیمت به ۹۹۵ هزار تومان رسیده است و هر بند کاغذ ۶۰ در ۹۰ با گرماژ ۷۰ گرم نیز که قیمت آن ۸۰۷ هزار و ۸۰۰ تومان بود اکنون با قیمت ۷۷۹ هزار تومان عرضه می‌شود.

لازم به ذکر است؛ پس از واریز وجه، زمان دقیق و نحوه تحویل کاغذ (تا حداکثر ۱۵ روز کاری پس از واریز وجه) از طریق پیامک به ناشران اطلاع‌رسانی خواهد شد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پست های مرتبط