برگزیدگان صنعت چاپ قزوین تجلیل شدند

نویسنده: محمد

در تاریخ: ۸/آبان/۱۴۰۲

در مراسمی با حضور مسئولان استانی، هفت نفر از برترین‌های صنعت چاپ و بسته‌بندی استان قزوین تجلیل شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، مراسم تجلیل از فعالان صنعت چاپ استان قزوین شامگاه دوشنبه با حضور مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و تعدادی از مسئولان استان و فعالین صنعت چاپ استان برگزار شد.

در این حوزه هفت برگزیده چاپ، افست و بسته‌بندی معرفی شدند؛ همچنین ۴۷ نفر از کارگران نمونه شزکت‌های فعال این حوزه هم تشویق شدند.

در این مراسم از سید محمود مهدویان، مدیر صنایع چاپ و بسته‌بندی عارف به‌عنوان پیشکسوت؛ هومن نیساریان، مدیر چاپخانه افرا به پاس همکاری با اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در راستای ساماندهی چاپ‌خانه‌های استان؛ علی اصغر رضایی، مدیر چاپ‌خانه حافظ به‌عنوان کارآفرین برتر و مرتضی زارع شعبانی، مدیر چاپ‌خانه فاضل به‌عنوان کارآفرین برتر و پیشرو در توسعه صنعت چاپ استان تقدیر شد.

محمدتقی طهرانچی، مدیرعامل صنایع چاپ و بسته‌بندی ارمغان نگین آریا به‌عنوان دارنده مجهزترین آزمایشگاه و خط تولید کارتن در استان؛ مهدی ضابطی، مدیرعامل شرکت چاپ و بسته‌بندی جام فرتاک پلمیر آینده به‌عنوان دارنده مدرن‌ترین واحد تولید و چاپ محصولات پلیمری و بسته‌بندی و محمدعلی اخلاقی، مدیرعامل صنایع چاپ عماد گستر رادین کارنو به‌عنوان پیشرو و حامی در صنعت چاپ استان قزوین از دیگر افرادی بودند که از آن‌ها تقدیر شد.

نظرات

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

پست های مرتبط