اعلام آمادگی صنایع کاغذ پارس برای تولید ۲۰ هزار تن کاغذ تحریر

نویسنده: محمد

در تاریخ: ۲۱/آذر/۱۴۰۱

نشر

احمدوند از اعلام آمادگی گروه صنایع کاغذ پارس برای تامین ۲۰ هزار تن کاغذ تحریر در سال ۱۴۰۲خبر داد.

یاسر احمدوند، معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، درباره جدیدترین خبرها در حوزه تامین کاغذ تحریر گفت: گروه کاغذ پارس اعلام آمادگی کرده است، سال آینده حدود ۲۰ هزار تن کاغذ تحریر در اختیار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار دهد. در حال پیگیری و فراهم کردن مقدمات این کار هستیم تا بتوانیم قراردادی با این گروه داشته باشیم تا سال آینده کاغذ پارس را هم برای ناشران تامین کنیم.

وی با بیان اینکه قرار است صنایع کاغذ پارس، کاغذ تحریر را با کیفیت خوبی در بازار ارائه کنند، عنوان کرد: در این حوزه امیدوارم این مجموعه با توجه به سابقه فعالیت و برنامه‌ریزی‌هایی که انجام داده، کاغذ خوب و با کیفیتی تهیه کند.
معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین درباره تعامل وزارت ارشاد با کارخانه پارس مشهد گفت: نماینده‌ای به این کارخانه اعزام و فرآیند تولید مجموعه بازدید شده است، این مجموعه با توجه به میزان نیاز بازار، محصول تولید می‌کند. بخشی از تولیدات آن‌ در داخل مصرف و بخش دیگر نیز صادر می‌شود.
به گزارش ایبنا؛ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف حمایت از تولید داخل، طی قراردادی با شرکت چوب و کاغذ مازندران اکنون بخش زیادی از نیاز بازار نشر را از طریق محصولات این مجموعه تامین می‌کند.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پست های مرتبط